TILCOR NOWOZELANDZKIE DACHÓWKI -BLACHY Z POSYPKA Czarny Dunajec - Oferta nr 92298 - Oferteo.pl

TILCOR NOWOZELANDZKIE DACHÓWKI -BLACHY Z POSYPKACena do uzgodnienia

Dachówki Tilcor Shake z wykończeniem o wyglądzie naturalnego gontu drewnianego przypominają tradycyjne gonty amerykańskie typu "shake ",tak popularne na polskim Podhalu.

Unikalny profil o głębokim przetłoczeniu tworzy wyraźny kontrast wynikający z głębokich linii cienia.
Dachówki Tilcor Shake, poza tym, że cieszą oko swym wyglądem, posiadają też wszystkie zalety dachówek stalowych pokrytych posypką mineralną: wyjątkową odporność na warunki atmosferyczne i działanie ognia, a także wieloletnią trwałość.

Tilcor Shake są dostępne w szerokiej gamie kolorów do wyboru – od głębokiej czerni węgla drzewnego do ziemistego brązu i zieleni, a także w mieszanych barwach wielosezonowego gontu.
Tilcor cechuje się najwyższą jakością oraz odznacza się wyjątkową trwałością i wytrzymałością.
Profile dachówek i akcesoria dekarskie są tak skonstruowane, że dachówki zazębiają się izachodzą na siebie, dzięki czemu są odporne na zerwanie przez wiatr i nie dopuszczają do przedostawania się opadów atmosferycznych pod pokrycie. Dachówki Tilcor, które ważą mniej niż 7 kg/m2, umożliwiają zastosowanie „systemu lekkiego pokrycia dachowego”, co pozwala uzyskać znaczne oszczędności kosztowe podczas budowy.
Wymiana starego dachu na nowy z dachówek Tilcor potrwa zaledwie kilka dni a poprawi wygląd i z pewnością podwyższy wartość każdego domu.

Wszystkie pokrycia dachowe wytwarzane pod marką Tilcor są produkowane ze stali chronionej powłoką Zincalume®.
Zewnętrzna powłoka dachówek Tilcor o wyjątkowym kształcie zapewnia dodatkową ochronę dzięki kruszywu skalnemu wtopionemu w podkład akrylowy. Wierzchnia bezbarwna powłoka akrylowa jest nakładana przed utwardzeniem paneli w piecu. Ta niezwykle trwała powłoka, odporna na promieniowanie UV, zapewnia dachówkom z posypka Tilcor trwałość przetestowana w najsurowszych warunkach atmosferycznych na całym świecie.

Tilcor posiada certyfikat zgodności z normą ISO 9001 oraz wszelkie certyfikaty wystawione przez polskie instytucje jak ITB,PHZ. Międzynarodowe raporty z testów oraz oceny i wyniki badań potwierdzają, że nasze produkty są w 100% wodoodporne, odporne na trzęsienia ziemi i działanie ognia oraz opierają się huraganom o prędkości do 190 km/h. Dach pokryty dachówkami marki Tilcor nie tylko ochroni Państwa dom, ale również zapewnia niezmącony spokój ducha dzięki wieloletniej gwarancji udzielanej przez Tilcor.

Nie znajdą Państwo trwalszego, bardziej uniwersalnego i bardziej atrakcyjnego pokrycia dachowego na rynku światowym, które dorównywałoby marce Tilcor pod względem jakości wykonania i przystępności cen.

JEDYNIE DACHÓWKI TILCOR SA PRODUKTAMI WYTWORZONYMI CAŁKOWICIE W NOWEJ ZELANDII,ZGODNIE Z WIELOLETNIA TRADYCJA PRODUKCJI.

Wybierz oryginał!

Polska, CZARNY DUNAJEC
Tilcor
GOTÓWKA
DO UZGODNIENIA
DO UZGODNIENIA
50 lat
NOWA ZELANDIA
ROOSROOF GROUP NEW ZEALAND
 
 


Liczba wyświetleń strony: 4854